Всі медики "Німецької очної клініки" – висококваліфіковані фахівці, які постійно проходять навчання за кордоном та переймають досвід іноземних колег. З передовим обладнанням вони зможуть діагностувати всі захворювання ока та провести мікрохірургічне лікування сучасними методами.

Варто знати Як укласти декларацію з сімейним лікарем під час війни

Про те, що очікує офтальмологію у Києві надалі та як "Німецька очна клініка" зможе змінити ситуацію з кількістю людей з інвалідністю розповіла медичний директор, доктор-експерт Грошева Ксенія.

Бездоганний медичний сервіс завдяки "Німецькій очній клініці" невдовзі буде у Києві. Це велика подія у сфері офтальмології. Розкажіть трішки більше про клініку. Які у вас очікування та плани від відкриття?

У першу чергу наші плани спираються на раніше виконані проєкти в багатьох країнах. Якщо говорити про Україну, то в мережі наших клінік без ускладнень виконані мільйони операцій різної складності і клініка, що відкривається, без сумніву стане флагманом офтальмології.

Тому план розвитку офтальмології сучасного рівня України є нескладним для нас і здійсненним у реальні терміни, зауважу – без жодної гривні з державного бюджету.

На початку серпня ми плануємо відчинити двері найсучаснішої клініки, розташованої у спеціально дбайливо відреставрованій будівлі 19 століття на Хрещатику, за адресою Музейний провулок 2б, навпроти стадіону імені Лобановського. Це дасть можливість збільшити значно первинний прийом пацієнтів у Києві та закрити повністю потреби у всіх видах сучасного оперативного лікування в офтальмології.

Що особливо важливо – наявність спеціалізованих дитячих відділень та можливість прийому пацієнтів від народження, у тому числі проведення необхідних операцій новонародженим, що є вкрай важливим для збереження зору.

Мабуть, це потребує не тільки надсучасного обладнання, але й передового досвіду. Чи плануєте ви співпрацювати з іноземними фахівцями?

Так, забезпечити дитячий прийом та налагодити навчальний процес для фахівців у галузі офтальмології нам дозволить залучення до діяльності клініки провідних фахівців з Німеччини та найдосвідченіших фахівців України, які пройшли обов'язкові курси підвищення кваліфікації у Німеччині. Їх проводитимуть для медиків щорічно, щоб забезпечити однаковий рівень та протоколи лікування, прийняті у Німеччині.

Вартість обладнання та його обслуговування – дуже значні. Є усвідомлення, що потрібно надавати сучасну офтальмологічну допомогу на найвищому рівні, користуючись досягненнями сучасної науки. Наш колектив не тільки знає, як це зробити, але й уже робить кроки та ще й дуже швидкі у правильному напрямку, отримуючи необхідні знання за кордоном.

Чому українцям, які мають проблеми із зором, варто відвідати "Німецьку очну клініку?"

Господар у нашій клініці – це мешканці Києва та всієї України, люди з поганим зором, сліпі та діти.

Ми знаємо, як зменшити кількість людей з інвалідністю по зору та зняти такий діагноз, володіємо знаннями та досвідом.

У нашому колективі – і лікарі, які приїхали з провідних німецьких клінік, і команда, яка запускає клініку. Всі вони будуть протягом року здійснювати контроль за наданням медичної допомоги. Маючи обладнання світового рівня та дотримуючись найсуворіших стандартів, прийнятих в офтальмології, ми з першого дня надамо нашим пацієнтам якісне лікування та нашу увагу.

Розуміючи, що нам батьки довіряють зір своїх дітей, наші діагнози і операції мають бути бездоганними. Наша робота призведе до оптимізації роботи офтальмологів Києва, підніме планку надання офтальмологічної допомоги та приведе в дію принцип, коли є вибір.

Клініки для лікування розподіляються на користь пацієнта і наша позиція – принципова: ми ніяк не впливаємо на вибір пацієнта, не зацікавлюємо лікарів поліклінік фінансово, щоб ті направляли пацієнтів до нашої клініки. Більше того – ми вважаємо такі методи повністю незаконними.

Натомість ми завойовуємо довіру пацієнта своєю працею і якістю медичних послуг.

Тому з гордістю хочу представити нашу команду лікарів, медичних інженерів, операційних медсестер. Наш колектив, де готувались до роботи майже двісті людей, має одну мету – дати найкраще від німецької офтальмології Україні.

Це справжні вчителі для молодих лікарів, які самі вдосконалюються щодня і набувають нових знань. Пишаюся тим, що працюю з ними.