Як відомо, Тупицького звинувачували у конфлікті інтересів під час розгляду справи КСУ та незадекларованій дачі в окупованому Криму.

Важливо Обвинувальний акт проти Тупицького скерували до суду

Судді відмовились притягувати Тупицького до адміністративної відповідальності щодо двох протоколів, які раніше до суду направило Нацагентство з питань запобігання корупції. Згідно з рішенням суду, у діях Тупицького відсутнє правопорушення.

У чому звинувачують Тупицького

НАЗК та прокуратура стверджують, що відсторонений голова Конституційного Суду Олександр Тупицький не задекларував землю в окупованому Росією Криму. Сам Тупицький переконував, що не зазначив її у декларації, бо ця купівля на окупованих територіях "є дріб'язковою".

До теми Не знаю, як це зробити, – Тупицький пояснив, чому не задекларував землю у Криму

Ще у лютому 2021 року НАЗК надіслало до суду 2 протоколи щодо адмінпорушень Тупицького. Документи стосуються дій екссудді в умовах конфлікту інтересів під час участі в голосуванні за рішення КСУ з електронного декларування та недекларування ділянок в окупованому Росією Криму.

Раніше до суду передали обвинувальний акт щодо Тупицького. Йому інкримінують вчинення кримінальних правопорушень проти правосуддя, за які загрожує до 5 років позбавлення волі.

Що відомо про Олександра Тупицького
Що відомо про Олександра Тупицького / Інфографіка 24 каналу