Прокуратура та захист Олени Зайцевої попросили час на ознайомлення з матеріалами, тому суд знову переніс засідання. Цього разу на 8 січня.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: відбувся черговий суд над Зайцевою та Дроновим

Зазначимо, що під час вчорашнього засідання намагалися з'ясувати, чи була Олена Зайцева під дією наркотиків, адже повторний аналіз не дав вичерпної відповіді.

Як відомо, лікарка, яка брала на місці аналізи у Зайцевої та встановила наявність кодеїну в її організмі – зникла ще влітку. А Зайцева одразу після аварії пояснила, що мовляв напередодні вживала ліки, в яких може міститись ця речовина. Як відомо, кодеїн використовують в ліках, зокрема від болю та кашлю. Нині судді не мають доказів щодо кількості речовини в організмі.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові трапилась смертельна ДТП за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Унаслідок зіткнення позашляховик відлетів на тротуар і влетів у пішоходів, що призвело до смерті 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт, водієм Volkswagen Touareg був Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.