Сам підозрюваний під час судового засідання на питання, чому він повернувся в Україну, де його розшукують, відповів, що все через те, що змінилася влада, розповів брат та адвокат потерпілого Масі Найєм.

До слова: Правоохоронці затримали нападника на Найєма: йому готують запобіжний захід

Водночас Магомед Саітов відмовився відповідати на питання, як і коли він перетнув кордон України.

Це кордон України чи решето? Коли хочеш, летиш звідси одразу після вчинення злочину, а захочеш, то повертаєшся, попри оголошення в розшук,
– наголосив юрист.

Він підкреслив, що ще жодного разу людина, яка є в розшуку, не поверталася до України, щоб отримати тут вирок. Мовляв, у таких випадках завжди йдеться про якісь домовленості.

"У мене є певні здивування. Найперше людина просто втекла одразу після вчинення злочину. Його зупинило не те, що він згадав, що життя та здоров’я в Україні – це найвища соціальна цінність і тому неможна завдавати тілесних ушкоджень. А тому що влада була не та", – заявив Масі Найєм.

Що відомо про побиття Мустафи Найєма?Конфлікт за участю народного депутата трапився 30 квітня 2018 року. Тоді через небезпечне порушення правил Найєм завадив проїзду авта порушників. Як наслідок четверо чоловіків побили його.

Правоохоронцям одразу ж вдалося затримати трьох з них, а четвертому, Магомеду Саітову, вдалося втекти за кордон. Його було оголошено в розшук.