Після пожежі у березні минулого року на військових складах у Балаклії, Міністерство оборони звільнило полковника.

Читайте також: Вибухи на військових складах в Ічні: де ще в Україні вибухали боєприпаси

Його ім'я якого не називають, за службовою невідповідністю.

Колишній начальник складу свою провину не визнав і подав до суду. І ось сьогодні українська Феміда поновила його на посаді та постановила виплатити йому зарплатню за весь період звільнення.

Нагадаємо, в ніч на 23 березня 2017 року близько 2:30 ночі у місті Балаклія у Харківській області стався потужний вибух на військові базі. Саме в цьому місті розташований найбільший в Україні склад боєприпасів. Вибух був настільки потужний, що його відчули в навколишніх містах і селах, а вогонь від нього видно за десятки кілометрів від міста.

На місце надзвичайної події для надання допомоги та розслідування причин вилетіла спеціальна комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міноборони України та Генерального штабу Збройних Сил.

3 травня поблизу військової частини А 1352 біля Балаклії спалахнула пожежа та було чутно вибухи. За даними військових, виникло загорання сухої трави з подальшими поодинокими вибухами боєприпасів на площі близько 35 га. Згодом пожежу вдалося локалізувати, а в ЗСУ повідомили, що вибухи майже припинилися.