Засідання розпочалося об 11:15. Як відомо, 11 грудня Саакашвілі звільнили з-під варти. Тоді суддя Печерського районного суду Києва Лариса Цокол відмовилася призначати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту для Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі оголосив, що не буде проводити мітинги найближчим часом

Зазначимо, СБУ запрошувала лідера "Руху нових сил" на допит 22 грудня. Однак Саакашвілі відмовився йти на цей допит, бо, по-перше, у цей день розглядається апеляція на рішення Печерського суду, а, по-друге, йому не прийшла повістка у письмовому вигляді (СБУ тільки телефонувала Саакашвілі).

Апеляційний суд у справі Саакашвілі: дивіться онлайн-трансляцію

Нагадаємо, пізно ввечері 8 грудня правоохоронці затримали Міхеїла Саакашвілі. Його одразу доставили до ізолятора тимчасово тримання, під яким почали збиратись його прихильники.

Генпрокуратура просила домашній арешт для Саакашвілі. У зв’язку із арештом Саакашвілі оголосив безстрокове голодування. 11 грудня ввечері суд відпустив Саакашвілі з-під варти, і екс-голова Одеської ОДА припинив голодування. 15 грудня Генеральна прокуратура України оскаржила це рішення. ГПУ наполягає на обранні для Саакашвілі запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.