Це вже третє перенесення слухання. Цього разу до суду не з’явилися ані сам обвинувачений, ані позивачі. Чому – наразі невідомо.

Наступне засідання призначили на 9 лютого.

Продовження розгляду кримінального провадження неможливе, у зв'язку з чим суд відкладає розгляд справи на 9 лютого,
– зазначив суддя Приморського районного суду Маріуполя Олексій Шишилін.

У вересні 2014-року Сергій Колгоморов під час чергування на прикордонному посту в Марiyполi вiдкрив вогонь по цивiльному авто, яке не зупинилося на вимогу прикордонників та нібито подавало в бік моря попереджувальні сигнали. В машині перебувало подружжя. Вiд отриманих поранень загинула пасажирка – 31-рiчна жінка. Її чоловік утік до Росії.

Читайте також: Окупанти засудили кримського активіста Балуха до 3 років та 7 місяців у колонії-поселенні

У 2016-му Приморський райсуд Маріуполя визнав Колмогорова винним і засудив до 13 років ув'язнення. Але торік у листопаді Вищий спецсуд України це рішення скасував і передав справу на повторний розгляд для вивчення доказів, знову ж таки, до Приморського райсуду Маріуполя.

Його судять за те, що він (Колмогоров – 24) виконував наказ. Парадокс взагалі. Людей судять за те, що було 4 роки тому. Більшість української армії було тоді деморалізовано. Він один з небагатьох, хто виконував свій обов'язок перед батьківщиною, і зараз його за це судять,
– обурюється учасник АТО Микита Жердєв.