Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Києва, про що свідчить запис у Єдиному державному реєстрі.

Розгляд справи вівся за клопотанням глави львівського футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського. Бізнесмен звернувся до служителів Феміди через те, що Ігор Насалик не повертав йому борг за договором позики, укладеним 10 липня. Загалом міністр повинен сплатити 1,2 мільйона доларів та 3 % річних, що в грошовому еквіваленті становить 2,7 мільйона гривень.

Читайте також: У Верховній Раді порушили питання щодо звільнення Насалика

Відомо, що адвокат Петра Димінського звернувся до суду, щоб накласти арешт на майно політика. Суд задовольнив клопотання позивача та заарештував землю площею 0,12 та 0,037 гектари в Київській області, власником якої є Ігор Насалик. Окрім цього, до судового рішення також потрапив автомобіль Mercedes-Benz 2015 року випуску.

Апеляційний суд визнав не дійсною попередню ухвалу Печерського суду. Відтак міністр не зможе оскаржити дане рішення служителів Феміди.

"Колегія суддів вважає, що ухвала суду про забезпечення позову постановлена з порушенням норм процесуального права, є передчасною, а тому підлягає скасуванню з постановленням нової ухвали про відмову в задоволенні заяви про забезпечення позову", – йдеться у повідомленні суду.