Про це повідомили на офіційному порталі Верховної Ради.

Відповідний законопроект 29 листопада зареєстрував у парламенті політик Ігор Гузь. У пояснювальній записці документа автор зазначає, що за час роботи Ігоря Насалика на посаді міністра не було впроваджено реформу та поглиблено кризу галузі.

Читайте також: Зарплати міністрів: стало відомо, скільки в червні заробив Насалик

"Підставою для внесення проекту постанови Верховної Ради України "Про звільнення Насалика з посади міністра енергетики та вугільної промисловості України" є соціальна напруженість, відсутність реформ і численні проблеми в галузях, що входять в сферу відповідальності міністра", – йдеться у повідомленні.

Депутат від "Народного фронту" Ігор Гузь на сторінці у Facebook розкритикував дії Ігоря Насалика, пов'язані з шахтою "Бутівка".

Ця людина абсолютно не контролює питання виплати зарплат шахтарям та шукає вугілля, де завгодно за кордоном, тільки не в Україні. Насалик не робить нічого для розвитку вугільної галузі на Волині. Такі "кадри" нам не потрібні,
– заявив Ігор Гузь.

Зазначимо, що, відповідно до законодавства України, член уряду може бути звільнений за власною ініціативою, або за поданням прем'єр-міністра України.