Про це заявили адвокати у справах автомайдану, які намагаються добитися правди в печерському суді міста Києва.

От я сьогодні переглядав, одночасно з нами пані Царевич розглядає справи. в Печерському суді. І функціонує повноцінно як суддя,
— зазначив один із адвокатів.

Загалом тих, хто подав до суду на беркутовців і снайперів, обурює не тільки одіозна пані Царевич.

Кілька місяців тому, коли в Генпрокуратурі під тиском громадськості відкрилось управління , яке почало розслідувати справи Майдану – у адвокатів і родичів з'явилась надія. Вони передали туди мішок доказів, вибили гроші на експертизу. Проте, стало відомо що підрозділ хочуть закрити.

Відтак, єдина надія у постраждалих на Майдані на Тимчасову слідчу комісію в парламенті. Депутат Ігор Луценко каже, що проект про її створення лише вчора схвалив регламентний комітет. Хоча вона була передбачена ще в коаліційній угоді.

Проте за її створення ще доведеться поборотись- каже депутат. Хоча голова Верховної ради Володимир Гройсман, зі слів Луценка, обіцяв цьому сприяти особисто.

Нагадаємо, донині жодного обвинувачувального вироку проти людей з кийками і снайперськими гвинтівками, що вбивали Небесну Сотню, не винесено. Із сотні відкритих справ, тільки 10 дійшли до суду. Решта – на стадії слідства.