Незважаючи на незгоду представників "Смарт-Холдингу" з думкою адміністративного суду, апеляційна інстанція підтвердила законність винесених постанов та залишила їх у силі.

Як наслідок, на сьогодні вступили в законну силу вже три постанови окружного адміністративного суду, якими також визнано протиправними і записи, що вносилися до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про державну реєстрацію змін до установчих документів з 29.12.2014 року до сьогодні, через які відбулися неодноразові зміни у складі учасників (засновників) ДК "Амстор", а також зміна керівників компаній та їх адреси.

З текстом зазначених судових рішень можна ознайомитися у державному реєстрі: ТОВ "Амстор" , ТОВ "Транс-Буд" і ТОВ "Амстор Трейд".

Фактично судовими рішеннями підтверджено, що зміна керівників зазначених юридичних осіб відбулася в результаті незаконних дій, у тому числі з використанням підроблених документів.

Також українська феміда підтвердила, що колишні керівники та акціонери підприємств групи компаній "Амстор" стали жертвами злочинних дій невідомих осіб, які незаконно заволоділи належними їм частками в статутних капіталах цих товариств з метою протиправного привласнення майна та товарно-матеріальних цінностей, що перебувають у їхній власності.

Дивіться також: Трудовий колектив мережі супермаркетів "Амстор" вимагає зупинити рейдерське захоплення

В ошуканих акціонерів "Амстора" виникає питання до керівництва і власнику "Смарт-Холдингу": яким чином "викинули" міноритарних акціонерів зі складу учасників і змінили менеджмент ГК "Амстор". Суди дали однозначну відповідь — незаконно, шляхом махінацій і обману.

Нагадаємо, 31 грудня 2014 року в супермаркети мережі "Амстор" по всій Україні увірвалися озброєні люди, які назвалися представниками нового менеджменту — компанії "Смарт-Холдинг" (належить російському олігарху з українським паспортом Вадиму Новинському). Перед цим відбулася і юридична атака — з допомогою підроблених документів, за сприяння працівників державної реєстраційної служби, були незаконно зроблені зміни в складі засновників "Амстора".

Рейдери захопили не тільки приміщення, серверні, але і рахунки компанії. Після цього почали планомірне знищення мережі — почали звільняти співробітників, вивозити товар зі складів магазинів. В результаті постраждали і постачальники "Амстора" — їм просто не повернули гроші за поставлений товар (сума збитків — близько 300 мільйонів гривень). Правоохоронці порушили кілька кримінальних справ, в рамках яких навіть був проведений обшук в центральному офісі "Смарт-Холдингу". Але тиск соратників Новинського з фракції "Опозиційного блоку", змусив правоохоронців відступити. Також, олігарх використовував свої зв'язки в керівництві Генеральної прокуратури і СБУ. У підсумку справу "спустили на гальмах.

Навіть зараз, після оголошення судових рішень, справа про рейдерське захоплення «Амстора» не зрушила з мертвої точки, кажуть юристи. Рішення судів не виконуються, а загарбники продовжують і далі безкарно користуватися вкраденим майном. Як наслідок, мережа супермаркетів "Амстор" на даний момент фактично припинила своє існування. На вулицю було викинуто більше 4 тисяч співробітників "Амстора", а магазини, які належали компанії, передаються в управління групі компаній Fozzy Group (торгова марка "Сільпо").