Чоловіки у камуфляжі ховаються від камер тому, що це справжні солдати, які воюють в зоні АТО. Сюди хлопців зігнали після того, як вчора вночі громадські активісти, "Правий Сектор" та "азовці" пообіцяли об 11 ранку прийти під стіни ГПУ.

Люди обурені рішенням Печерського суду, який продовжив арешт підозрюваному у вбивстві Олеся Бузини Андрієві Медведьку на два місяці. На їхню думку, підстав для такого рішення немає. Адже справа сфабрикована.

Розлютили активістів і дії правоохоронців – ті відгамселили Медведька просто у загородці для підсудних. Перепало й присутнім у залі суду. А деяких з них уже починають переслідувати.

Вже за традицією на протест приїхали народні депутати. Чи то через їхню присутність, чи то з інших причин, до мітингувальників виходить представник ГПУ. Контактну групу заводять в середину. Журналісти на цій зустрічі – зайві.

За півгодини представники громадськості виходять. Кажуть, що заступник Шокіна Юрій Столярчук пообіцяв взяти справу під особистий контроль. Хоча додають – питань до нової влади, яка називає себе проукраїнською і демократичною не менше ніж до попередників.

Автор сюжету – Володимир Рунець.

Нагадаємо, журналіста Олеся Бузину застрелили 16 квітня. Вбивство відбулося просто у подвір’ї біля будинку.