Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих території Георгій Тука.

Більша частина грошей – 2 мільйони 300 тисяч – підуть на підтримку програм для переселенців. А це створення нових робочих місць, медичні послуги та проекти з розвитку громад. Також гроші витратять на програму забезпечення житлом. Насамперед, допомогу нададуть ветеранам АТО.

Я вважаю своїм громадянським обов'язком, в першу чергу, надати допомогу тим переселенцям, тим біженцям, які не просто втікали від війни, а, втративши все, продовжували зі зброєю в руках захищати нас з вами,
– прокоментував Тука.

Ще 25 мільйонів євро на потреби переселенців надасть Німецький банк. Утім, і цієї суми замало. Адже, щоб забезпечити житлом вимушено переміщених осіб, потрібно щонайменше 5 мільярдів доларів.

Читайте також: Перед націоналізацією з "ПриватБанку" були виведені десятки мільярдів гривень на "фірми-бульбашки", – Схеми

За офіційними даними, в Україні нараховується понад 1,5 мільйона переселенців. Останнє опитування Міжнародної організації з міграції показало, що 66% переміщених осіб орендують житло. І лише 1% має власне житло на підконтрольній Україні території. Інші ж мешкають у родичів, гуртожитках або колективних центрах.