Російський священик заявив, що якщо вимагають відсторони Асада, то замість нього слід поставити ще більш жорсткішу особу, або розділити Сирію на декілька держав. Відповідну думку він опублікував у себе на сторінці.

"Однак взамін треба в ультимативній формі заявити, що ми застосовуємо щодо Києва і всієї нинішньої лівобережної України ті ж принципи захисту співгромадян і співвітчизників, що були застосовані в Криму. Протягом декількох днів", – йдеться в повідомленні.

Під "принципами захисту співгромадян і співвітчизників, що були застосовані в Криму", Чаплін має на увазі військове захоплення півострова.

Читайте також: Росія розглядає Україну лише як один з театрів бойових дій у Європі, – аналітик

"Головне ж – потрібно дати зрозуміти: на відміну від американців, ми абсолютно не боїмося руйнування великих міст. Чого боятися людям, що живуть вічністю? Москвичам і пітерцям рекомендую за найближчі два-три дні сповідатися і причаститися. А глибинна Росія без мільйонників, з їх кислотної піною, тільки краще жити буде", – переконаний священик.

Варто зазначити, що Всеволод Чаплін свого часу був заступником голови відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ, а згодом і так званим головою синодального відділу із взаємин церкви і суспільства РПЦ.