Він вважає, що прийняте депутатами рішення є незаконним та має ряд порушень, що дозволяє оскаржувати його в суді, повідомляється на сайті партії "Самопоміч".

"Я сподіваюсь, що наша позовна заява буде розглянута у найкоротші терміни і буде прийняте зважене та зрозуміле рішення, без будь-якого політичного чи адміністративного тиску", – сказав Олександр Сєнкевич.

Також міський голова Миколаєва зазначив, що хоче довести незаконність прийнятого депутатами рішення, але при цьому не має ілюзій щодо повернення посади. На пост мера він має намір повернутись за результатами виборів:
"Ми акцентуємо увагу на тому, що рішення було ухвалене із порушенням регламенту та всіх можливих процедур. І загалом, відсторонення міського голови від своїх обов’язків не передбачене ані в законі про місцеве самоврядування, ані в регламенті Миколаївської міської ради. Тому у процесі розгляду справи ми надамо відеоматеріали та інші докази, які підтверджують, що те, що сталося у міській раді 5 жовтня, не можна назвати ніяк інакше, аніж порушенням закону".

Нагадаємо, 5 жовтня під час позачергової сесії Миколаївської міської ради 42 депутати від фракції БПП, Опозиційний блок та "Наш край" проголосували за дострокове припинення повноважень Олександра Сєнкевича як міського голови Миколаєва.