Про це свідчать актуальні дані Генерального штабу ЗСУ станом на ранок 23 червня. Також окупанти не полишають спроб захопити сам Сєвєродонецьк.

Важливо Луганщина як кістка в горлі для росіян, вони не пройдуть її, – Гайдай

Після захоплення Лоскутівки та Рай-Олександрівки ворог також продовжив штурм у напрямку Сиротиного. Загарбники готуються форсувати річку Сіверський Донець.

Тим часом на Слов'янському напрямку угруповання агресора зосереджують основні зусилля на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ.

Ворог намагається створити умови для відновлення наступу в напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов'янськ. Для того, щоб перегрупуватися у районі міста Ізюм, противник перемістив до двох танкових підрозділів. Окупанти планують застосувати важкі вогнеметні системи на Слов'янському напрямку,
– зазначили у Генштабі ЗCУ.

На Донецькому напрямку противник намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк. Також окупанти намагаються оточити наші війська у районі Лисичанська.

Інформацію про захоплення росіянами ще двох населених пунктів підтвердив і глава Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Відучора Лоскутівка та Рай-Олександрівка окуповані ворогом. Втім, ми продовжуємо стримувати росіян у Сєвєродонецьку та Сиротиному, відбиваємо атаки від Золотого та Вовчоярівки,
– підкреслив він.

Зауважимо, що днями кремлівська верхівка поставила перед своєю армією вбивць, ґвалтівників та мародерів завдання – захопити всю Луганську область до 26 червня. Інформацію про таку чергову "вирішальну дату" підтвердила і заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Для цього окупантам треба захопити Сєвєродонецьк, після цього – Лисичанськ, а потім вийти по трасі на Бахмут. Поки ж тривають бої за Сєвєродонецьк.

Що відбувається у Сєвєродонецьку

22 червня росіяни атакували авіацією позиції наших захисників на Сєвєродонецькому напрямку. Там продовжуються важкі бої. Воїни України продовжують відстоювати кожен метр землі. Проте їм дуже важко, оскільки ворог кинув у Сєвєродонецьк велику частину своїх сил.

Голова Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк 22 червня розповів, що бої тривають вже у промзоні міста.

"Це лінія заводу "Азот", частково навіть на території заводу", – зазначив посадовець.

Цікаво – Путін знову вирішив змінити керівника війни проти України: дивіться відео