Загарбники знімають відповідні пропагандистські сюжети. На них люди нібито "радіють" такій гумдопомозі.

Читайте також Не губіть голови, повторення Сєвєродонецька не буде, – Арестович про ситуацію навколо Бахмута

Від десятків магазинів до 8 тисяч сосисок у тісті

Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що окупанти опублікували відео, на якому показали, як жителі захопленого Сєвєродонецька нібито радіють гумдопомозі від росії.

За словами Гайдая, за пів року, місто пройшло шлях від кількох десятків магазинів та закладів харчування до 8 тисяч сосисок у тісті. Їх привезли з росії і почали роздавати людям.

Ще трохи більше пів року тому, у місцевих мешканців було різноманіття вибору – обрати продукти за постачальником, якістю, ціною. Або дозволити собі пообідати в закладі харчування. Хто як заробляв,
– каже Гайдай.

Він зауважує, що люди могли дозволити собі купувати продукти, як і у всьому цивілізованому світі. Тепер у місто прийшов "руський мир" і ці 8 тисяч сосисок у тісті. Як каже Гайдай, 5 тисяч вже роздали, 3 – ще не встигли.

За словами очільника ОВА, в Сєвєродонецьку із понад 100 тисяч жителів залишилося в окупації 8 – 9 тисяч. Виходить, що кожен має отримати від "визволителів" по одній сосисці в тісті.

Що відбувається в Сєвєродонецьку

  • Також Сергій Гайдай розповідав, що в тимчасово окупованому Сєвєродонецьку загарбники не спішать відремонтувати світло та газ. Замість сучасних лікарень, шкіл та спортивних арен – технічна вода, душ на вулиці.
  • Крім того, в місті запрацював пересувний телевізор із російською пропагандою. Це принцип, який окупанти використовують і в Маріуполі, щоб поширювати свою пропаганду для українців.

Що треба для звільнення Сєвєродонецька: дивіться відео