Відповідне відео бійці РДК опублікували у себе в телеграм-каналі. Вони не вказали, де саме відбуваються події, у якій області здійснено прохід. Лише наголосили на факті прориву кордону.

Дивіться також "Всєх унічтожилі": російська влада дала перший офіційний коментар про ситуацію на кордоні

"Танк Російського добровольчого корпусу прорвав оборону державного кордону Росії", – ідеться у повідомленні.

На кадрах видно, як танк РДК рухається вздовж лісосмуги та відпрацьовує по позиціях російських військових. Цікаво, що вогню на відео не видно.

РДК на танку прорвав кордон Росії: відео

Раніше подібну заяву зробили у легіоні "Свобода Росії". Вони заявили про прорив держкордону ще близько 8:00 сьогодні, 12 березня. Бійці писали, що "танки бруду не бояться".

Що відомо про спецоперацію російських добровольців

  • Бійці легіону "Свобода Росії", Російського добровольчого корпусу і "Сибірського батальйону" розпочали військову операцію на території Росії.
  • В коментарі 24 Каналу представник ГУР МОУ Андрій Юсов розповів, що добровольчі батальйони діють на території Росії як самостійні підрозділи.
  • Щодо російської влади, то там не визнають прориву кордону. Зокрема, в пресслужбі міноборони Росії заявили, що нібито українські військові намагалися прорватися в Курську та Бєлгородську області, проте збройні сили Росії та представники підрозділів прикордонних служб фсб начебто не дозволили цього зробити.