Вже усім відомо, що після оголошення результатів, декілька члені журі нацвідбору підняли питання перерахунку голосів, а під час самого фіналу дискваліфікували двох конкурсантів.

Але давайте по-порядку. Звісно, не треба кожного року повторювати успіх Руслани 2004, але ж гідно виступити як співоча країна – треба 100%, ну і, звісно, обійтись без тарарамів, пліток та скандалів.

Аби не повторити начебто прорахунків минулого року(згадайте скандал із В. Лазаровичем та появи зненацька Альоши), нове керівництво вирішило і у 2011 робити великий національний відбір талантів.

Старт оголосили ще у серпні минулого (https://24tv.ua/blog/43551). В результаті обрали кращих 35 і почали активно шукати найдостойнішого. Пройшло півроку, хтось змінив пісню, костюми чи постановку, але як на мене, майже все лишилось як було.

Ну скажіть мені, невже за 6 місяців талановитій Златі Огневич, яка заспівала дуже хорошу пісню «The Kukushka», не можна було поставити кращий номер?

А неперевершена Джамала? В її пісні “Smile” чогось бракувало.

Анастасія Приходько із новий стайлом та композицією “Actoin” виглядала як запрошена артиста, ніж як конкурсантка, але знову ж таки не дотягла.

Міка Ньютон краще виглядала із еквілібристом Залевським. Так, у нього свій графік, але можна було лишити його гімнастів, ніж цих хлопців-янголів із дзеркалами. Таке враження, що декорацію Ані Лорак 2008 року розібрали на частини, а хлопців перефарбували.

18-ти річний Едуард Романюта, якого пам’ятають ще маленьким хлопчиком, разом із власними музикантами виступив достойно, як і співачки Шаніс і Міла Нітіч та Владислав Левицький, але ще раз повторюсь, чогось не вистачило.

Взяти кожного із 19 претендентів та об’єднати: харизму Джамали, драйв пісні Огневич, ніжність Ньютон, музикантів Кравчука, впевненості Приходько…так далі можна продовжувати. Але кожен з них окремий виконавець із власними стилем та цілями. Організатори мали підказати артистам, де саме виправляти помилки, адже професіонали у таких речах мають розбиратись.

Ще окрема ремарка стосовно прямого ефіру. Три красуні-співачки Гайтана, Женя Власова та Ірина Розенфельд виступили у ролі ведучих. Здається дівчата трохи перехвилювались, і думаю потайки мріяли знову повернутись на сцену вже як виконавиці.

Ще один момент, коли під час трансляції відеокамери намагалась зняти загальний план із стелі – пусті тарілки на столах виглядали вульгарно. Не пам’ятаю, аби у студії Савіка Шустера (де й проходив відбір), було таке.

Прямий ефір завершився реплікою одного із членів журі – що варто перерахувати голоси.

Що відбувалось потім, фіксували лише представники ЗМІ, які лишись у студії. Перерахунок голосів відбувся перед фото та відеокамерами. Рахували не на комп’ютері, а на папірці і у стовпчик, аби знову «машини» нічого не наплутали. Вердикт ведучого Савіка Шустера був таким: «За результатами голосування журі – перше місце Міка Ньютон».

До того ж лідером у смс-голосування та в Інтернеті також була Міка. Так що усі питання зняті. Єдине прохання до команди співачки – доробити номер, вирушити у промотур та запам’ятатись Європі.

Під час інтерв’ю, продюсер Ньютон – Тимофій Нагорний пожартував, що якщо не вистачатиме грошей на конкурс, то продасть свою нирку.

Ось усі виступи учасників фіналу:

http://1tv.com.ua/uk/eurovision/2011/song

Звісно, якщо у 2012 окрім фінальної частини чемпіонату Європи з футболу додасться ще й проведення «Євробачення», країна може і не потягнути. Але чому б і не спробувати. Міка, успіхів!

Фото:

http://e-motion.tochka.net

http://tabloid.pravda.com.ua/