Український захисник поліг у бою поблизу Опитного. Про це повідомили його побратими з ГО "Незламна нація", пише 24 Канал.

Читайте також Віддав життя, коли допомогав побратимам: під Соледаром загинув полковник ДПСУ Юрій Юрчик

Що відомо про загиблого воїна

15 січня 2023 року в ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Опитне, що неподалік від Бахмута, загинув член нашої організації, наш друг і побратим – Стахів Тарас "Стах". Він не дожив до свого 19-річчя три дні,
– зазначили в громадській організації.

Тарас приєднався до "Незламної нації" за декілька днів до повномасштабного вторгнення. Хлопець дуже хотів взяти участь у військово-історичній реконструкції та активно до цього готувався. Однак, через війну не склалося.

З першого дня він активно включився в роботу Штабу Оборони Прикарпаття, восени відправився на фронт,
– зазначили в ГО "Незламна Нація".

Зауважимо, що Тарас Стахів навчався на другому курсі факультету іноземних мов у ЧНУ. Це Суспільному підтвердила декан Ірина Осовська.

Від початку повномасштабної війни хлопець брав участь в охороні громадського порядку. До лав ЗСУ долучився у червні 2022 року.

Загиблі на фронті українські захисники: останні новини

  • Під Соледаром полковник ДПСУ Юрій Юрчик. Герой віддав життя, коли допомагав побратимам.
  • У боях за Україну загинув запорізький волонтер, адвокат, правозахисник та екоактивіст Денис Тарасов.
  • У Бахмуті 2 січня загинув громадський діяч, член Спілки української молоді та майданівець Олег Юрченко. У нього було п'ятеро дітей.
  • Під Кремінною 27 грудня загинув український військовий Сергій Янець. Чоловік став на захист країни ще у 2014 році. Сергій Янець родом з Кореця Рівненської області, йому було 46 років.
  • Також на фронті загинув колишній політв'язень Кремля кримчанин Геннадій Афанасьєв. Повідомлення про загибель Геннадія Афанасьєва з'явилося 21 грудня. Геннадій Афанасьєв воював у складі 130-го батальйону територіальної оборони 241-ої бригади.