Що заявив Бутусов

У 2016 році заступник керівника Офісу Президента Татаров та екснардеп Микитась відзначали свято на Кубі, у 2019 році – в Мексиці. Про це Бутусов повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Читайте також Усі докази у справі Микитася – належні й допустимі, – Нацполіція

Татаров і Микитась разом зі сім'ями зустрічали кожен Новий рік. Все робили разом, а сидить (у в'язниці – 24 канал) чомусь один,
– сказав журналіст.

Як свідчення своїх слів Бутусов опублікував 2 світлини, на яких зображенні фігуранти однієї справи.

​Микитась і Татаров святкували разом Новий рік
Микитась і Татаров святкували разом Новий рік

За словами Бутусова, заступник керівника ОП робить все, аби залякати Микитася та змусити його відмовитися від свідчень у НАБУ.

"Змусити приховати, що вони з Микитасем були дуже близькі, що все робили разом. Що саме Татаров забезпечував "кришу", фальсифікацію експертиз у кримінальних справах, обіцяв "відмазати" від будь-яких проблем", – підкреслив Бутусов.

У чому підозрюють Микитася та Татарова

  • У жовтні 2019 року Микитасю повідомили підозру у заволодінні майном Нацгвардії на понад 81 мільйон гривень.
  • Зокрема у 2016 – 2017 роках Нацгвардія уклала угоду з "Укрбудом" про відмову від квартир та паркомісць у Києві в обмін на 65 квартир у будинку на околиці столиці.
  • У судді Микитась заявив, що Татаров домовився про написання позитивної експертизи на користь приватної компанії-забудовника. Тобто фактично заступник керівника ОП виконував роль посередника у передачі хабаря.
  • 31 грудня 2020 року Микитася взяли під варту без права внесення застави, а Татарову запобіжний захід так і не обрали.