Про це повідомляє CNBC.

Читайте також: Гучне розслідування The New York Times: Facebook замовляв статті проти Google і Apple

Промисловий індекс Dow Jones впав на 395,78 пунктів, фондовий індекс S & P 500 знизився на 1,7% через падіння вартості акцій світових ІТ-гігантів, таких як Facebook, Amazon і Apple.

Як інформує видання, фондовий індекс Nasdaq Composite знизився на 3% до позначки 7 028,48 через те, що акції Amazon втратили 5,1%. Цінні папери Facebook втратили в своїй ціні 5,4%, а акції Apple подешевшали на 3,5%.

На думку експертів, акції Apple впали після публікації видання The Wall Street Journal про скорочення замовлень на нові смартфони через низький попит.


Вартість акцій Apple продовжує падати

Компанія Facebook постраждала внаслідок негативної реклами, яка стосувалася президентських виборів в 2016 році в США. Видання New York Times докладно розповіло про те, як Facebook спочатку це ігнорував, а потім хотів приховати, що РФ мала на меті використовувати онлайн-платформу для маніпуляцій і поширення дезінформації.

Читайте також: В Україні не можуть поділити торгову марку Xiaomi: причина конфлікту

Крім цього, цінні папери IT-компаній впали також після того, як FT розповіла про антимонопольні порушеннях з боку Samsung, SK Hynix і Micron Technology.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно