Про це пише iguides.ru.

Так, виробник високоякісних відеокамер RED ще в минулому році анонсувала вихід телефону, який не схожий на інші смартфони. Американським журналістам вдалось дізнатись, що смартфон матиме назву Hydrogen One.

Читайте також: Huawei розробляє "дуже страшну" інновацію

RED Hydrogen One вже називають одним із найамбітніших і цікавих смартфонів за останні кілька років. Презентація запланована на літо 2018 року, представники ЗМІ мали змогу ознайомитися з одним із прототипів Hydrogen One на заході RED. Hydrogen One має більші габарити від iPhone 8 Plus. Металеві грані пристрою мають зазубрений рельєф, завдяки чому його зручніше тримати в одній руці, а кнопка включення, розташована на правому торці, є одночасно і сканером відбитків пальців.

Смартфон оснащений стереодинаміками, роз'ємом для підключення 3.5-мм навушників і порт USB Type-C. Смартфон може похвалились справді об'ємним звуком. Завдяки технології A3D користувач чує будь-які звуки в іграх і кіно так, як ніби це відбуваються навколо нього.

Представлені прототипи працюють на процесорі Qualcomm Snapdragon 835, але, ймовірно, у фінальній версії буде топовий Snapdragon 845. У компанії планують обладнати смартфон змінними лінзами від Canon, Fujifilm, Nikon, Leica.

Смартфон Hydrogen One від RED

Цікавою функцією Hydrogen One має стати «голографічний режим», що дає змогу записувати і переглядати 3D-фото і відео. Суть роботи такого екрану полягає в проектуванні 3D-об'єктів, на яке користувач зможе дивитися під різними кутами, що призводить до ілюзії "тривимірного зображення".

Вартість смартфона в алюмінієвому корпусі становить 1195 доларів (31 100 гривень), у титановому – 1595 доларів (41 600 гривень).