Досі екрани E Ink широко не застосовувалися за межами індустрії електронних книг через монохромність і низьку частоту оновлення. Окремі спроби випустити смартфон на електронних чорнилах успіхом не увінчались. Якщо інсайдери праві, Apple спробує змінити правила гри.

Цікаво iPhone 14 під загрозою: новий карантин у Китаї шкодить роботі заводу Foxconn

Чорно-білий iPhone

Згідно з останніми новинами з ланцюжка поставок, Apple планує співпрацювати з гігантом з виробництва екранів на електронних чорнилах Yuantai, щоб випустити багатоекранну версію iPhone.

  • Повідомляється, що в цій багатоекранній версії iPhone будуть два додаткових дисплеї E Ink на задній панелі.
  • Один з них – менший – буде використовуватися для відображення сповіщень, інформації про заряд акумулятора, рівні прийому сигналу, повідомлень і так далі. Ймовірно, його зроблять не більше сантиметра в висоту – лише щоб там поміститися всі потрібні значки.
  • Другий екран буде більшим і швидше всього займе всю іншу площу задньої панелі.
  • Такий смартфон запропонує, крім іншого, "комфортне читання книг на екрані E Ink".
  • Чи буде при цьому комфортно тримати iPhone у руках, не боючись пошкодити екран, неясно.
  • Такі дисплеї не потребують високої частоти оновлення і насичених кольорів, а отже споживають менше енергії й не чинять такого навантаження на очі, як традиційні екрани.
  • Втім, джерело додає, що оскільки сам по собі екран E Ink не може випромінювати світло, йому потрібне підсвічування, що неминуче призведе до збільшення товщини корпусу смартфона.

Жодних рендерів чи фотографій прототипів наразі в мережі немає. Однак, згідно з даними, новий iPhone з унікальним дизайном досить давно знаходиться в розробці й може бути випущений уже в наступному році. Тож якщо такий пристрій дійсно існує, найближчим часом варто очікувати нових витоків інформації або й офіційного анонсу.