Ілон Маск вкотре може похвалитися, що Tesla FSD справляється зі своїм завданням краще, ніж більшість водіїв. Однак програмне забезпечення все ще продовжують тестувати і компанія нагадує, що автопілот є лише допоміжною системою, тому потребує уваги й пильності водія.

Цікаво Tesla конкуруватиме з Apple і Google, але не на ринку смартфонів: що створює Ілон Маск

Що відомо

  • На автомобілі була встановлена система автопілота FSD Beta 10.11.2.
  • Весь шлях тривалістю близько 600 кілометрів і зайняв трохи менше 7 годин.
  • У відеоролику показується, що свіжа версія системи Tesla FSD точно розпізнає розмітку, інших учасників дорожнього руху, різні ситуації й відповідним чином реагує на них.

Дивіться повне тестування автопілота Tesla: відео

Раніше Маск заявляв, що мета для FSD — бути безпечнішим за середньостатистичного водія. Він також стверджував, що за більш ніж рік з моменту запуску програмного забезпечення FSD Beta, транспортні засоби, задіяні в проєкті, жодного разу не мали аварій. До цього твердження виникають питання. Адже повідомлень про аварії з увімкненим автопілотом вистачає. На жаль, навіть якщо кожен такий випадок потрапляє у пресу, не кожен потім отримує висвітлення у пресі результатів розслідування. Тому, ймовірно, Маск натякнув, що всі розслідування інцидентів з автопілотом показали, що провина за аварію лежить на людях або зовнішніх чинниках, але не на системі FSD.