Диктатор явно бере приклад зі свого кращого друга путіна, піддаючи цензурі все більше й більше інформації. Цього разу під заборону потрапили карикатурні зображення.

Цікаво Китайський текстовий редактор закрив письменниці доступ до роману через "нелегальну інформацію"

Деталі

  • Перший набір називається "Sasha 3%". Назва бере свій початок ще з протестів у білорусі в 2020-2021 роках, коли лукашенко намалював собі перемогу на виборах. Тоді в країні виник політичний мем, який натякав на реальний рівень підтримки диктатора – три відсотки, а не 80,1%, як це показали в офіційних результатах. В наборі відображені також інші меми, такі як "ПСІХО3%", "СТОП таракан", карикатура на лукашенка у вигляді знака відсотка тощо.


Набір стікерів для телеграму "Sasha 3%"​ / Скриншоти 24 каналу

  • Другий набір отримав назву "Luka". У ньому зібрані карикатури на лукашенка, що зображують різноманітні ситуації з кумедними написами – наприклад, заклик пити таблетки, розчавити таргана, чи картинка з путіним та лукашенком в одному ліжку.


Набір стікерів для телеграму "Luka" / Скриншот 24 каналу

Рішення про визнання стікерів екстремістськими 25 липня ухвалив суд Центрального району Мінська. Інформація про це з'явилася в республіканському списку екстремістських матеріалів, розміщеному на сайті Мінінформу.