На нещодавніх знімках, зроблених минулого тижня на одній з доріг США, видно три Cybertruck на причепі для перевезення автомобілів. Напрям їхнього руху невідомий, але він і не має великого значення. Важливо те, що на металевій обшивці пікапів добре помітні безліч плям і розводів, деякі з яких явно є відбитками рук.

Дивіться також Tesla представила фінальну версію Cybertruck: Маск особисто протестував автівку

Брудний Cybertruck

Сталь, яку вибрали матеріалом для обшивки пікапів Tesla, не лише добре збирає та зберігає відбитки брудних пальців, але й чудово відбиває світло, роблячи сліди ще більш помітними. Це може розчарувати перших власників, які чекали на свої машини роками, а тепер навіть не зможуть до них торкатися.

Cybertruck
Cybertruck, сфотографований на одній з американських доріг / Фото alphex/Reddit

Після багатьох років затримок довгоочікуваний пікап Tesla все ще не доставлений клієнтам. Деякі з них можуть отримати доступ до нього вже наприкінці цього місяця, хоча вони все ще не знають таких базових деталей, як запас ходу та вартість. Але цього року пощастить не всім – виробнича лінія поки що не запущена на повну силу.

За останні кілька місяців ми бачили багато Cybertruck у дикій природі, що свідчить про активне тестування вже готового продукту. Компанія також засвітилася під час зйомок реклами.

Але з того, що ми бачили на цих нових знімках і деяких попередніх, можна зробити висновок, що власникам доведеться докласти чимало зусиль, щоб їхні нові машини залишалися блискучими. Користувачі Reddit, наприклад, згадують свої побутові прилади на кухні, які зроблені з того ж матеріалу й збирають "усі відбитки пальців і бруд, які видно" дуже добре та які просто "зводять з розуму".

Вам ніколи не вдасться зробити їх чистими, якщо тільки ви не збираєтеся полірувати їх цілодобово,
– написав один з коментаторів гілки про Cybertruck.

Cybertruck
Cybertruck, сфотографований на одній з американських доріг / Фото alphex/Reddit

Компанія натомість наполягає на позитивних сторонах нержавіючої сталі. Під час січневого інтерв'ю головний дизайнер Tesla Франц фон Гольцхаузен сказав, що "нержавіюча сталь неймовірно тверда, тож якщо на ній з'являється подряпина, у нас є технологія, за допомогою якої ви можете самостійно відполірувати її або видалити подряпину і повернутися до базового покриття, яке є на нержавіючій сталі".

До речі, користувачі вже не вперше помічають проблеми зі збіркою. Якщо придивитися до цих нових фотографій, можна помітити, що в деяких випадках нижні краї дверей знаходяться на різному рівні. З відстані неможливо сказати, на скільки вони розсинхронізовані, але цей факт впадає в око.

Cybertruck
Cybertruck, сфотографований на одній з американських доріг / Фото alphex/Reddit