Період новорічних свят завжди сприятливий для покупки нової техніки про яку ви давно мріяли. Розповідаємо, яку продукцію Samsung можна купити з вигодою та чому на неї варто звернути увагу.

Не пропустіть Galaxy Z Fold3 / Z Flip3: переваги третього покоління революційних складаних смартфонів Samsung

Телевізори QLED, Neo QLED

Телевізори Samsung QLED пропонують користувачам тільки найкращі враження від перегляду. Потужний процесор Quantum 4K і технологія квантових точок забезпечують 100-відсоткове колірне охоплення, тож за будь-якого освітлення картинка лишається яскравою і реалістичною. Технологія Quantum HDR підкреслює всі деталі зображення й досягає неймовірної контрастності, що разом із великим екраном створює ефект повного занурення.

З лінійкою Neo QLED, представленою на початку 2021 року, компанія Samsung зробила величезний крок уперед у сфері дисплейних технологій. Телевізори Neo QLED застосовують нову підсвітку Quantum Mini LED, що складається зі значно зменшених світлодіодів. Завдяки крихітним розмірам вони розміщуються дуже щільно т, що дозволяє створити набагато більше зон локального затемнення.


Телевізор Neo QLED 8K від Samsung / Фото Samsung

Цими світлодіодами з надзвичайною точністю керує технологія Quantum Matrix із вдосконаленою 12-бітною градацією яскравості, що дозволяє досягнути ще більшої виразності при передачі темних відтінків: без засвітів і розмивання об’єктів на екрані. А процесор Neo Quantum 4K за допомогою алгоритмів на основі штучного інтелекту масштабує якість будь-якого контенту до рівня 4К.

Усе це створює надзвичайну картинку зі 100-відсотковим колірним охопленням на безмежному екрані, що з непомітними тонкими рамками має чудовий вигляд у будь-якому інтер’єрі.

Дизайнерські телевізори: The Serif, The Frame, The Sero

Samsung Electronics доклала чималих зусиль, щоб телевізори були засобами не просто для перегляду, а й для самовираження. Так з’явилася лінійка дизайнерських телевізорів, які чудово доповнюють інтер’єр і смаки своїх власників.

Корпус The Serif виконано у формі літери "І", тож телевізор не потребує кріплення й може зручно розміщуватися просто на комоді або столі. А разом зі стильною підлоговою підставкою його можна встановити будь-де в кімнаті й без зусиль переміщувати в разі потреби. Цей стильний дизайн 360 довершує ідеальна якість зображення й звуку з технологією QLED.


Телевізор The Serif від Samsung / Samsung

У плані стильного елемента інтер’єру The Frame пішов ще далі, даючи можливість перетворити оселю на особисту художню галерею. У режимі "Картина" вимкнений телевізор демонструє чудові твори мистецтва із колекції додатка Art Store у приголомшливій якості QLED 4K (у діагоналях екрану 43-75 дюймів). Досягнути ефекту картини допомагають змінні рамки різних кольорів і настінне кріплення, з яким пристрій дуже щільно прилягає до стіни.

The Sero – продукт мобільної епохи, у якій всі звикли споживати інформацію у вертикальному форматі. На перший погляд, це стандартний горизонтальний телевізор, однак він обертається й здатен миттєво змінити орієнтацію на вертикальну відповідно до типу контенту, який ви переглядаєте. З функцією Tap View варто лише доторкнутися смартфоном до рамки The Sero – і продовжити скролити улюблені додатки й соцмережі у звичному вам форматі, але на великому екрані 4К.

Проєктор The Premiere

Ультракороткофокусний лазерний проєктор The Premiere здатен по-справжньому створити атмосферу домашнього кінотеатру, і для цього не знадобиться складної системи для його монтування, спеціального екрана чи під’єднання додаткових пристроїв.


Проєктор The Premiere / Фото Samsung

Легкий і компактний пристрій вистачить розмістити біля будь-якої монотонної світлої стіни, щоб The Premiere спроєктував зображення у якості 4К розміром до 120 чи 130 дюймів (залежно від моделі). Він також підтримує функціонал Smart TV, тож не потрібно під’єднувати телевізор – увімкнути Netflix, YouTube чи низку інших стримінгових сервісів ви зможете безпосередньо з проєктора.

Аудіосистема Sound Tower

Хорошим звуком не варто нехтувати, адже це значна частина сприйняття, яке допомагає краще зануритися в атмосферу. Аби не турбуватися про якість звучання пропонуємо звернути увагу на аудіосистему Sound Tower. Вона створює потужний двонаправлений звук, що пронизує все приміщення й дарує всім присутнім незабутні аудіовраження.


Samsung Sound Tower / Фото Samsung

Окрім об’ємного звуку, Sound Tower оснащено LED-підсвіткою з різноманітними світловими ефектами, які можна налаштувати відповідно до настрою чи ситуації. До того ж Sound Tower має режим караоке, даючи вам змогу розкрити свої таланти й відчути себе зіркою на сцені, а водонепроникна панель дозволить організувати вечірку навіть біля басейну.