Про це повідомили у прес-службі компанії.

Однією з найбільших переваг новинок є їхня стійкість до ударів. Крім того, пристрої отримали удосконалену систему захисту і безпеки. Так, увійти у систему користувач зможе за допомогою функції розпізнавання осіб Windows Hello.

Читайте також: Склали рейтинг найнадійніших виробників комп'ютерів

Працюють нові моделі на 4-ядерних процесорах нового покоління Intel з графічними чіпами AMD. Окрім того, новинки отримали потужне рішення щодо активного охолодження.

Ноутбуки мають стійкість до ударів

Також нова лінійка Rugged отримала FHD-дисплей з поліпшеною чіткістю, розширеною кольоровою гамою і підвищеною яскравістю (1000 ніт).

Ноутбуки оснащені і потужною батареєю, яка забезпечує до 14 годин автономної роботи. Крім того, в комплекті йдуть подвійні батареї з зарядкою, що збільшує час роботи пристрою.

При цьому ноутбуки дивують компактністю

Ще однією перева7гою новинок є їхня компактність – так Latitude 5420 Rugged став на 22% легшим і тоншим, ніж попередники, при зберіг властиву цим моделям міцність, універсальність і гнучкість.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно