Як йдеться у новому дослідженні Галле-Віттенберзького університету імені Мартіна Лютера, дрони-постачальники можуть наносити набагато більше шкоди навколишньому середовищу, ніж електромобілі і навіть дизельні машини, передає newatlas.com.

До теми Українські розробники показали дизайн електровантажівки CoolOn

У чому річ

Як пояснюють автори дослідження, у мультикоптерів немає крил, тому вони повинні постійно забезпечувати тягу вгору під час польоту. На це витрачається багато енергії. А якщо вони ще й доставляють товар, то енергії йде ще більше.

Ще одна проблема – дрони можуть перевозити тільки одну посилку, тобто їм доведеться виконувати дуже багато польотів. При цьому вантажні автомобілі беруть багато посилок і розвозять їх по маршруту.

Експерти підрахували, що дрони споживають до 10 разів більше енергії, ніж електрофургони. Та у 5 разів більше, ніж звичайні вантажівки.

Виключенням може стати хіба сільська місцевість. Там будинки розташовані на великій відстані один від одного, тож автомобілі втрачають більше енергії на доставку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно