Як повідомляє 24 канал, інформація про атаку з'явилася в телеграм-каналі IT-Армії України. Дані, які отримали хакери, є дуже важливою інформацією, яка допоможе нам у війні проти росії.

Не пропустіть СБУ знешкодила проросійських хакерів, які зламали мільйони акаунтів українців та громадян ЄС

Річ у тім, що так звана молода гвардія на окупованій українській землі допомагає приховувати воєнні злочини та проводити незаконні референдуми. Тепер нам відомо про кожного представника цієї організації, а це означає, що заховатися та уникнути покарання злочинцям вже не вийде.

Скриншот з ресурсу молодої гвардії їдінай раісі
Повідомлення від української IT-Армії для росіян / Фото IT-Армія України

IT-Армія також залишила посилання на архів з даними у своєму телеграм-каналі, тож кожен бажаючий може ознайомитися з цією інформацією.

Читайте на сайті В мережі опинився білдер одного з найвідоміших вірусів LockBit: його злив один з розробників

Цифрова війна триває

Ще до повномасштабного вторгнення росія розпочала атаки на українську інфраструктуру, компанії та держустанови. Сьогодні українська IT-Армія успішно бореться з ворогом на цифровому фронті завдаючи йому нищівних поразок на різних напрямках.

  • Напередодні, наприклад, українські хакери поклали низку російських воєнторгів саме в перші дні російської могилізації.
  • Згодом здалася і московська біржа, яка раптово перестала працювати через "масовий наплив відвідувачів", як це охрестили російські так звані ЗМІ.
  • Зараз же IT-Армія повернулася до атаки на державні послуги і долучитися до цього може кожен бажаючий – деталі тут.