З ініціативи власника Firefly Aerospace Макса Полякова, роботи переможців всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge відправляться на орбіту Землі, повідомляє 24 канал.

Цікаво Україно-американську ракету Alpha перевезли на стартову платформу Ванденберг

Дитячі малюнки полетять на орбіту Землі

Співробітники Firefly Aerospace вже приступили до монтажу корисного навантаження D.R.E.A.M. Серед відібраних робіт листи від дітей, фотографії минулих космічних місій, а також технічні розробки студентів та співробітників університету Кембридж, Університету Північної Кароліни, Університету Пердью, гавайського музею науки і технологій та багатьох інших учасників. Всього в космос відправлять 26 проєктів з 7 країн.

Завантаження малюнків
Фахівці Firefly Aerospace проводять монтаж корисного навантаження

Firefly Aerospace також виступила спонсором міжнародного конкурсу малюнків Space Foundation International Student Art Contest, у якому можуть взяти участь бажаючі з усього світу.

Дата польоту

Ракета Firefly Alpha відправиться у свій дебютний політ з бази ВПС США Ванденберг вже найближчим часом. Вікно запуску буде відкрито з 22 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року

Що відомо про ракету Alpha?

Це двоступенева ракета компанія Firefly Aerospace, яка приводиться в рух чотирма двигунами першого ступеня Reaver і одним двигуном другого ступеня Lightning, які працюють на гасі RP-1 і рідкому кисні (LOX).

Висота Alpha становить 29 метрів, а її вантажопідйомність – до 1000 кілограмів корисного навантаження на геостаціонарну і 630 кілограмів на сонячно-синхронну орбіту.