Про це сказано на сайті Агентства.

Як бачимо на фото, Ultima Thule нагадує таку собі кеглю для боулінгу.

Читайте також: Найяскравіші запуски ракет в 2018 році

Це фото, як і серія інших, було зроблене на відстані 3,5 тисячі кілометрів від його поверхні. Розміри Ultima Thule складають 32 на 16 кілометрів, об'єкт складається з двох частин, з'єднаних перемичкою. Разом з тим, вчені не відкидають можливості того, що об'єкт складається з двох небесних тіл, які обертаються навколо один одного.

Також вдалось з’ясувати, що об'єкт обертається як пропелер, а вісь обертання спрямована майже на зонд.

New Horizons надіслав знімок Ultima Thule

Що таке Ultima Thule?Це найвіддаленіший об'єкт Сонячної системи, до якого коли-небудь прямувала автоматична станція. Астрономічні спостереження, проведені минулого року, вказують на те, що Ultima Thule, ймовірно, є уламок неправильної форми діаметром 30-40 кілометрів, або кілька астероїдів по 20 кілометрів в діаметрі кожен.

Що таке New Horizons? Це станція, що була запущена 19 січня 2006 року ракетою-носієм Atlas V з космодрому на мисі Канаверал, штат Флорида. У квітні 2006 року космічний апарат перетнув орбіту Марсу, у лютому 2007 року здійснив гравітаційний маневр в околицях Юпітера, у червні 2008 року пролетів повз Сатурна, у березні 2011 року перетнув орбіту Урана, а у липні 2015 року пройшов на відстані в 12,5 тисячах кілометрів від Плутона.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно