Нагадаємо, наприкінці минулого тижня в мережі виявили сторінку з 3D-макетом майбутнього Google Pixel 8 Pro, яка дозволяла оглянути смартфон з усіх боків і побачити короткий опис головних елементів його дизайну, корпусу, кнопок і датчиків. Доступ було закрито дуже швидко після того, як про це почали писати ЗМІ.

Раніше Остаточний витік: Google випадково опублікував 360-градусний макет Pixel 8 Pro

Серія Google Pixel 8

Варто зазначити, що в той час, як версію Pro ми вже бачили у зливах неодноразово, дешевшій моделі так не щастило. Але цього разу нам показали і її.

Google Pixel 8 і Pixel 8 Pro
Google Pixel 8 і Pixel 8 Pro / Фото Google

  • Ми бачимо Pixel 8 у кольорі "Rose" з матовим покриттям торців та блоку камери.
  • Pixel 8 Pro нам показали в новому кольорі Porcelain. У цьому випадку торці та камера виглядають глянцевими, але це, ймовірно, лише недолік рендерів, тоді як на практиці вони теж можуть бути матовими.
  • Також помітна різниця в кутах вигину задньої кришки обох смартфонів.

Обидва смартфони будуть доступні для попереднього замовлення 4 жовтня.

Презентаційний ролик серії Pixel 8: відео

Як і раніше, характеристики пристроїв компанія не надає – їх ми дізнаємося вже на самій презентації. Але точно можна очікувати покращень камери, в тому числі й за рахунок нових функцій штучного інтелекту та прокачаних алгоритмів.

Годинники Pixel Watch 2

Слідом за смартфонами Google розкриває повний дизайн годинника Pixel Watch 2. Як можна побачити, здебільшого нічого кардинально не змінилося. Google зберегла куполоподібний дизайн, натхненний краплями води, з минулого покоління, який люди так хвалили. Також змін не зазнав ремінець.

  • Виробник демонструє новий дизайн коронки, що обертається: вона стала більш гладкою та округлою, а не схожою на кришечку від пляшки.
  • Поруч з вирізом для динаміка більше немає отвору, але він залишився поруч із коронкою.

Pixel Watch 2: відео

Як і зі смартфонами, нам поки невідомі точні характеристики. Користувачі сподіваються, що компанія як мінімум покращить час автономної роботи, адже торішня модель в цьому плані дещо підвела. Згідно з чутками, годинник повинен отримати новий процесор.

Pixel Watch 2
Pixel Watch 2 / Фото Google