Мова йде про Google Podcasts, який компанія не оновлювала вже дуже довгий час. Всі його функції передадуть YouTube Music.

Дивіться також Тепер ви можете підключити чатбот Bard до свого акаунта в Google і всіх сервісів компанії

Що відомо

Судячи з свіжих даних, станеться це вже наступного року. А поки що вибірковий доступ до нових можливостей мають користувачі зі США.

  • Цікаво, що для прослуховування подкастів у YouTube Music не потрібно купувати платну підписку.
  • Записи доступні для завантаження та прослуховування у фоновому режимі.
  • Ви також зможете перемикатися з аудіорежиму на відео, адже сьогодні багато авторів публікують свої подкасти не лише на аудіоплатформах, але й на YouTube, де можна проглянути відеоверсію.

Google Podcasts був запущений на Android у 2018 році. Як і багато інших подібних сервісів, він пропонує користувачам можливість безкоштовно слухати обширну бібліотеку подкастів. Застосунок швидко здобув популярність і сьогодні є одним з основних на ринку, разом із Apple Podcasts, Spotify, Anchor, PodBean та Buzzsprout. У 2020 році Google запустив редизайн додатка і нарешті перевів його на iOS.

Компанія пояснює закриття Google Подкастів тим, що цей крок "відповідає тому, що слухачі та подкастери вже роблять". Вона посилається на дані аналітиків Edison, згідно з якими 23% користувачів щотижневих подкастів у США кажуть, що YouTube є їхнім найуживанішим сервісом, на відміну від 4% для Google Podcasts. Дійсно, останній хоч і мав основні та найбільш потрібні функції, не міг похвалитися хорошою зручністю, особливо в плані пошуку нових подкастів. Тож такий крок повинен піти на користь, враховуючи, що YouTube Music має розвинені алгоритми підбору рекомендацій та постійно оновлюється.

До речі, на YouTube також повинен згодом з'явитися новий розділ з подкастами. Принаймні компанія теж його тестує серед обмеженого кола користувачів.