На малюнку зображено парад, у якому беруть участь представники різних сфер українського життя, об'єднані спільною повагою до незалежності своєї батьківщини та її подальшого шляху вперед.

Читайте на сайті Прапор України та детальна карта відправляться до Місяця на ракеті Vulcan: дата запуску

У компанії розповіли, що автором цьогорічного дудлу є художниця Поліна Дорошенко, родом з Києва. Її яскраве використання національних кольорів, жовтого та синього, нагадує український прапор, пропонуючи роботі безпомилковий патріотичний флер. Ці відтінки втілюють образ безмежних пшеничних полів, що простягаються через усю країну, і є синонімом безкрайнього неба над головою. Крім того, малюнок відображає стійкий дух народу та його прагнення до свободи.

Розповідаючи про свій задум, авторка дудлу Поліна Дорошенко пояснила:

Я прагнула відобразити нашу індивідуальність і нашу єдність, вкладаючи значення в дрібниці – від відтінку кросівок до тонкощів традиційного вбрання та вишиванки. Керамічний півень, що символізує силу духу та непохитну наполегливість перед обличчям викликів, слугує свідченням нашої рішучості. Він увібрав у себе наших сучасників разом з тими, хто святкував незалежність України три десятиліття тому.

Цього року святкування Дня Незалежності набуває особливого значення, оскільки збігається з триваючим захистом суверенітету України в умовах триваючого російського вторгнення.

Дивіться також Ілон Маск відіграє надто велику роль у війні в Україні: уряд США занепокоєний

Значення цього національного свята полягає у вшануванні становлення України як суверенної держави у 1991 році. Відтоді нація палко прагне до розвитку демократичних засад, високо цінуючи принципи свободи та єдності. Зокрема, внесок України в різні сфери, такі як освоєння космосу, медицина, мистецтво, музика і технології, принесли їй особливий світовий авторитет.