Протягом декількох годин спеціальний розділ офіційного сайту Google для розробників прикрашало запрошення до тестування Android 11 Developer Preview. Пізніше компанія закрила сторінку, повернувши колишній опис переваг і особливостей Android 10, повідомляє 9to5google.

Цікаво: Новий баг Android видаляє файли користувачів

Схоже, що в Google стався випадковий фальстарт, і пропозиція була опублікована занадто рано. Проте інсайдери зв'язали таку ситуацію з тим, що перші бета-версії нової ОС в цьому році будуть доступні набагато раніше, ніж у випадку з Android 10.


Запрошення до тестування нового Android 11

Що відомо про Android 11

З особливостей, які були вказані в описі до Android 11, варто звернути увагу на кілька ключових пунктів:

  • зміна роботи програми після її виходу під нову ОС;
  • поліпшені засоби захисту користувальницької конфіденційності – їх повинні врахувати розробники додатків після виходу Android 11;
  • нові API, пов'язані з відправкою даних, роботою з медіа, біометрією, NNAPI та іншими функціями.

Окремо варто відзначити наявність пункту, пов'язаного з роботою інтерфейсу нової ОС на смартфонах з гнучкими дисплеями. Google вже створила SDK і емулятор для пристроїв на зразок Samsung Galaxy Fold, а з виходом Android 11 корпорація планує поліпшити підтримку таких гаджетів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно