Проблема пов'язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки. Фахівці встановили, яким саме чином можна зламати iPhone віддалено.

Не пропустіть Apple оригінально запросила на конференцію WWDC 2022

Як все працює

Річ у тім, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв'язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв'язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

В останніх моделях iPhone, наприклад, всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Більше новин про Apple

Нещодавно запрацював сервіс Apple Self-Repair розроблений для того, щоб допомогти користувачам усунути поломки в iPhone самотужки. Однак деякі клієнти вже встигли розкритикувати його наголосивши на високій ціні деталей.

Читайте на сайті Apple може додати в майбутній гнучкий iPhone кольоровий дисплей E-Ink

Як зазначають користувачі, ремонт в рамках нового сервісу Apple виходить дорожчим, ніж ремонт в офіційному сервісному центрі Apple. Одним із прикладів є заміна акумулятора в iPhone 13 Pro, хоча, з іншого боку, компанія пропонує знижку на новий акумулятор в обмін на повернення старого.

Також невдоволення користувачів викликав надто короткий перелік моделей iPhone, доступних для самостійного ремонту за допомогою нового сервісу.