Глава Роскосмосу дав інтерв'ю пропагандистам "РИА Новости" і висловив упевненість в тому, що американського мільярдера насправді цікавить контроль над "думами" людей – не лише у США, а у по всьому світу. Судячи того, як часто Рогозін говорить про Маска, останній вже давно й дуже міцно засів у його думах. 24 канал ознайомився зі словами рашиста.

Раніше Хроніки Рогозіна: головний косморашист привітав НАТО з днем народження прихованими погрозами

Маск – повелитель світу

За словами Рогозіна, ракети Falcon 9 були створені саме у гонитві за владою. Вони потрібні, щоб запускати супутники Starlink, які "створюватимуть інтернет" тим самим його контролюючи. Це дасть Маску контроль і над усіма ЗМІ.

Ці засоби масової інформації будуть користуватися інтернетом, який роздаватиме його орбітальне угруповання, яке виводиться його ж ракетами. Ось воно — вся логіка побудови "харчового ланцюжка". Я віддаю належне його бізнес-таланту, який керується мрією стати власником "дум", принаймні західного світу. Навіть не будучи президентом США, він стане ним по факту, а може, і не лише США,
– вважає Рогозін.

При цьому освоєння Марса, на його думку, є лише "словесною нісенітницею", покликаною підтримувати пропагандистський ефект незвичайного "Homo sapiens 2.0", "провидця-месії", який на наш подив виявився нашим сучасником.

Уривок інтерв'ю Рогозіна, в якому він говорить про Ілона Маска: відео