Фото розміщене на сайті обсерваторії.

Цікаво: Вчені знайшли життя на Марсі більше 40 років тому

Що відомо про галактику? NGC 1706 є частиною галактичної групи. До цієї групи входить приблизно 50 галактик, які розташовуються відносно недалеко одна від одної і гравітаційно пов'язані.

Hubble зробив дивовижний знімок спіральної галактики

Фото спіральної алактики NGC 1706

До прикладу, наш Чумацький Шлях є частиною Локальної групи, яка також включає в себе галактику Андромеди, Велику і Малу Магелланови хмари і галактику Трикутника.

Окрім того, існують ще кластери, які можуть включати сотні тисяч галактик, і навіть суперкластери, які об'єднують безліч кластерів.

Що таке Hubble? Це телескоп NASA, який вивели на орбіту у квітні 1990 року. За час своєї роботи апарат передав на Землю мільйони унікальних знімків, які значно розширили уявлення вчених про будову і походження Всесвіту. Експерти вже називають телескоп одним із найбільш ефективних наукових інструментів в історії. Апарат можуть використовувати до 2030—2040 років.

При цьому йому вже знайшли заміну –James Webb Space Telescope (JWST). Його виведення на орбіту заплановане на травень 2020 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно