Як повідомляє 24 канал, раніше оновлення з українською мовою інтерфейсу консолі перебувало у тестовому режимі та не було доступним для користувачів в Україні. Тепер же компанія офіційно розпочала надсилати користувачам оновлення з українською мовою.

Цікаво Країна піратів: у Росії стрімко зріс інтерес до торентів

PlayStation 5 українською

Інтерфейс консолі повністю отримав підтримку української мови. Налаштування та пункти меню теж змінено.


Українська мова на PlayStation 5 / Скриншот 24 каналу


Меню та налаштування перекладені українською / Скриншот 24 каналу

Українська також з'явилася, як мова введення для клавіатури. Раніше її не було на PlayStation 5.

Клавіатура українською / Скриншоти 24 каналу

Однак не всі елементи консолі наразі перекладено. Так, магазин PS Store досі не перекладено. Назви ігор та пункти меню, як і категорії, всередині магазину підтримки української мови не отримали.


Магазин PS Store поки не перекладений українською / Скриншот 24 каналу

Оновлення також принесло низку системних змін та змін в інтерфейсі консолей PlayStation 5, PlayStation 4 та їх окремих функцій. Оновлень чимало тож з повним їх переліком пропонуємо ознайомитися в офіційному блозі розробників PlayStation.

Sony покинула Росію

Нагадаємо, що компанія Sony офіційно повідомила, що тепер не буде продавати свої консолі та диски у Росії. Також вони додали, що повністю заблокували крамницю PlayStation Store в цьому регіоні. А це означає, що місцеві геймери тепер не можуть придбати там відеоігри та продовжити свою підписку PS Plus.

Всі власники PS Plus вже не можуть забирати безплатні ігри з традиційної місячної добірки.

Крім того, представники компанії Sony пожертвували 2 мільйони доларів у фонди, які допомагають українським громадянам, що постраждали від нападу Росії на Україну.