Про це директор фонду заявив у інтерв’ю CNN 26 жовтня. Тоді він сказав, що мільярдерам таким, як Ілон Маск і Джефф Безос, варто підтримати організацію хоча б одноразово. У відповідь Маск заявив, що готовий продати частину своїх акцій Tesla, якщо ВПП привселюдно розповість, як це допоможе врятувати людство з голоду.

Не пропустіть Запуски "Старшипа" під загрозою: що стало на заваді амбітному проєкту Ілона Маска

Прохання про допомогу та відповідь мільярдера

У своєму твітері Девід Біслі опублікував повідомлення наступного змісту:

Цього року 42 мільйони людей перебувають на межі голоду. Безпрецедентна глобальна криза, викликана Covid. Голод, дестабілізація націй та масова міграція – ось що станеться, якщо ми не відреагуємо. @elonmusk, ви тільки вчора заробили 6 мільярдів доларів – рівно стільки потрібно, щоб запобігти катастрофі! Будь ласка, допоможіть!

Дещо згодом директор ВПП уточнив, що 6 мільярдів доларів не розв'яжуть проблему голоду у світі, але вони точно допоможуть покращити ситуацію з геополітичною нестабільністю, масовими міграціями та дозволять врятувати життя 42 мільйони людей.

Повний текст публікації Ілона Маска:

Якщо ВПП зможе точно описати у цій гілці Twitter, як 6 мільярдів доларів розв'яжуть проблему голоду у світі, я продам акції Tesla прямо зараз і зроблю це. Але це має бути докладний звіт із відкритим вихідним кодом, щоб громадськість точно бачила, як витрачаються гроші.

  • Нещодавно статки глави SpaceX, Tesla та кількох інших компаній, сягнули 302 мільярдів доларів. Це зробило Ілона Маска найбагатшою людиною в історії за увесь час існування рейтингу Forbes.
  • Аналітики Morgan Stanley прогнозують, що статки Маска невдовзі перетнуть позначку у трильйон доларів.
  • Минулого тижня Ілон Маск різко висловився щодо податку на мільярдерів, який пропонують запровадити у США. Він заявив, що на 50 мільярдів доларів, які він збирається сплатити у вигляді податків, можна відправити людей на Марс.