Сторінки роботів стали причиною тривалої суперечки між покупцем і продавцем. Нагадаємо, Twitter з року в рік подавав звіти, в яких кількість облікових записів, які ведуться роботами й розповсюджують спам, визначалася на рівні всього 5 відсотків від загальної. Маск не повірив цим даним і попросив нового аналізу. В компанії відмовили, оскільки методи, що їх пропонує Маск, вимагають розкриття конфіденційних даних третім особам.

Цікаво Колишній працівник Twitter шпигував на користь Саудівської Аравії: що тепер з ним буде

Деталі

Тепер в рамках розгляду справи про відмову Маска купувати Twitter та його зустрічних позовів суд зобов'язав соціальну мережу передати файли від колишнього генерального менеджера зі спам-акаунтів Кейвона Бейкпура. За рішенням суду штату Делавер компанії слід зібрати, вивчити та надати документи Бейкпура, щоб Маск міг ознайомитись із ними. Таким чином, мільярдер частково досяг свого. Частково – оскільки він просив документи ще від як мінімум 22 працівників різних рівнів.

Про повну перемогу говорити зарано. Поки невідомо, які кроки зроблять у Twitter і скільки часу це займе. Сам Бейкпур покинув компанію ще навесні, коли Параг Агравал звільнив його разом із кількома іншими керівниками. Судячи з документів, він був одним із керівників, які займалися визначенням кількості спам-акаунтів.