Про це повідомляється на офіційній сторінці Hyperloop у Twitter.

Читайте також: Майбутнє за сучасними видами транспорту, – Омелян про Hyperloop

Змагання, які пройшли 22 липня в штаб-квартирі SpaceX, стали вже другими. Раніше конкурс проводився в два етапи, які пройшли в січні і серпні 2017 року. Переможцем обох етапів стала команда WARR Hyperloop з Мюнхенського технічного університету. На другому етапі її капсула розігналася до 323,5 кілометрів за годину.

Команда вирішила брати участь і в новому конкурсі, але вдосконалила капсулу для досягнення більшої швидкості. Інженери замінили 50-кіловатний електромотор на 8 окремих електромоторів на кожному колесі, які в сумі мають потужність 240 кіловат. Крім того, розробники трохи змінили форму вуглепластикового корпусу і зменшили його аеродинамічний опір.


Команда WARR Hyperloop з Мюнхенського технічного університету

Всі ці доробки дозволили команді розігнати капсулу до 466,7 кілометрів за годину і перемогти в змаганні. Крім того, команда отримала додатковий приз за розробку і демонстрацію іншої капсули, оснащеної магнітною підвіскою. Два інших додаткових призи отримали команди UW Hyperloop і Eirloop.

Читайте також: Hyperloop в Україні: аналітик назвав дві умови для появи транспортної системи

Крім SpaceX тестовий трек Hyperloop є у компанії Hyperloop One, причому він має набагато більший розмір і може використовуватися для випробувань повнорозмірної пасажирської капсули.

Підготовка капсули командою WARR Hyperloop – дивіться відео

Що таке Hyperloop? Концепція транспортної системи Hyperloop була представлена ​​в 2013 році Ілоном Маском. Траса Hyperloop – це труба діаметром кілька метрів, всередині якої підтримується низький тиск. За рахунок цього пасажирська або вантажна капсула всередині труби може пересуватися практично без аеродинамічного опору і розганятися до швидкості близько 1200 кілометрів за годину. Реалізацією і розвитком транспортної системи займаються кілька компаній – як незалежні, наприклад, Hyperloop One, якій належав попередній рекорд швидкості капсули, так і компанії самого Маска. Будівництвом діючих трас займається The Boring Company, а SpaceX проводить некомерційні змагання між командами з різних організацій і країн, які розробляють капсули Hyperloop.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно