iPhone 14 Pro та Pro Max поставляються з одним терабайтом постійної пам'яті. За чутками, Apple збільшить цю цифру вдвічі відповідно в iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max.

Дивіться також Apple визначилась із датою презентації iPhone 15

Що відомо

Подвоєння обсягу пам'яті дає чудову можливість для творців контенту й відеооператорів, які хочуть перейти на iPhone для виконання більшої частини своєї роботи, адже ролики можуть займати величезну кількість пам'яті. Однак для переважної більшості користувачів такої кількості явно забагато. Тож навряд чи це стане вирішальним критерієм у виборі моделі для більшості покупців.

Що стосується звичайних iPhone 15 і iPhone 15 Plus, то даних про їхні обсяги пам'яті поки немає, але Apple, швидше за все, запропонує версії до 1 терабайта.

Звичайно, зі збільшенням обсягу пам'яті зростає й ціна. За останніми чутками різниця вартості з аналогічною моделлю попереднього покоління може скласти до 200 доларів, що є дуже значним підвищенням. Однак навряд чи Тіма Кука це сильно хвилює: раніше він заявив, що покупці готові платити й більше, ніж вони віддали за iPhone 14. Торішні дорогі моделі Pro та Pro Max продавалися найкраще.