Дизайн

Компанія Apple вирішила суттєво не змінювати дизайн новинок. На передній панелі, як і в попередників, у Pro-версіях красується "моноброва". На задній панелі зміни торкнулися лише модуля камери, який розмістився на квадратному виступі та отримав три датчики.

До теми: Презентація Apple 2019: що представила компанія

Окрім того, логотип Apple перемістився ближче до центру пристрою. Апаратні клавіші, розміщення порту зарядки і решіток динаміка – всі ці елементи залишились на колишніх місцях.

11 Pro отримав екран діагоналлю 5,8 дюйма з роздільною здатністю 2436х1125 пікселів. тим часом екран у iPhone 11 Pro Max більший – 6,5 дюйма з роздільною здатністю 2688х1242. В обох випадках щільність пікселів дорівнює 458 пікселів на дюйм.

Камери

Роздільна здатність кожного з модулів становить 12 Мп. Основна і ширококутна така ж, як у iPhone 11. А третій додаткокий модуль на 12 Мп, який забезпечує дворазовий зум.

Головною особливістю нової камери стала комбінована зйомка. Алгоритм захоплення фотографій в нових смартфонах Apple полягає в отриманні відразу дев'яти знімків (по три з кожного модуля) в момент натискання на віртуальний "спусковий затвор" з їх подальшим комбінуванням для отримання найкращої якості фото.

Не залишила без уваги Apple і підвищення якості зйомки в умовах недостатнього освітлення, а також серйозно взялася за постобробку фотографій – з'явилась функція Smart Frame, що дає змогу кадрувати знімки без втрати якості. Також з'явилась функція зміни фону в Live-режимі під час зйомки. Фронтальна камера отримала роздільну здатність 8 Мп.

Ще одна фішка – під час зйомки відео можна перемикатися між камерами, і це відбувається плавно, без перемикання як такого.

Автономність

Щодо батареї, то її ємність на презентації не назвали. При цьому традиційно порівняли з попередниками. Так, автономність iPhone 11 Pro зросла відносно iPhone Xs на чотири години, а для iPhone 11 Pro Max автономність збільшилась на п'ять годин.

Читайте також: Apple офіційно представила "бюджетний" iPhone 11: характеристики та ціна новинки

Також виробник залишив у всіх моделях нової лінійки підтримку бездротової зарядки.

Продуктивність

Всі три нові смартфона Apple без винятку отримали новітній чіп A13: 6-ядерний процесор з тактовою частотою 2,66 ГГц виявився значно швидше попередника. Окрім того, купертінівці додали до основного чіпа співпроцесор R1.

iPhone 11 Pro отримав 6 ГБ оперативної пам’яті та вбудоване сховище від 128 ГБ. Зауважимо, завдяки особливостям нової операційної системи iOS 13, виробник не має потреби збільшувати об’єм оперативки до 8-12 ГБ, як це роблять виробники Android-пристроїв.

Ціна

Новинки офіційно надійдуть у продаж 20 вересня. Вартість iPhone 11 Pro становить тисячу доларів (25 000 гривень). А старша версія iPhone 11 Pro Max оцінена у 1100 доларів (27 500 гривень).

Що стосується кольорів, то Apple додала до білого, темно-сірого і золотого ще й зелений (Midnight Green) колір.

iPhone 11 Pro

Вартість лінійки iPhone 11 Pro

Тим часом, користувачі вже кепкують з нового дизайну.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно