Щоправда, деталей про iPhone 9 Plus практично немає. Є ймовірність, що головною відмінністю від iPhone 9 стане лише розмір. Про останній мережі було чимало витоків, зокрема, і його зображення.

До теми Презентація iPhone 9: Apple скасувала захід через коронавірус

Що відомо про iPhone 9

Так може виглядати iPhone 9

Так може виглядати iPhone 9

Дизайн апарату, як і передбачалося раніше, нагадує iPhone 8, але з низкою відмінностей. Так, межі корпусу пристрою стали гострішими, як у "класичного" iPhone 4. Смартфон отримав дисплей з широкими рамками і сканер відбитків пальців Touch ID на фронтальній панелі.

Дизайн iPhone 9 – дивіться відео

На лівому торці пристрою розташовані перемикач беззвучого режиму і гойдалка гучності, на правому – кнопка включення і лоток для SIM-карти.

Як і його попередники, ґаджет оснащений портом Lightning для зарядки і синхронізації з PC. У лівому верхньому кутку задньої кришки розмістилася єдина основна камера. Представлений на відео смартфон виконаний в зеленому кольорі корпусу.

Дата презентації

За даними джерел, близьких до Apple, наступний фірмовий захід компанії мав відбутися 31 березня. Саме тоді мали презентувати iPhone 9. Однак, через стрімку поширення коронавірусу захід довелось перенести.

Є ймовірність, що нове покоління iPhone SE представлять під час конференції для розробників WWDC, яка пройде влітку. До речі, компанія вже заявила, що заради безпеки ця конференція пройде в режимі онлайн.

Ціна

Передбачувана вартість новинки складе від 399 доларів (близько 9 800 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно