Опубліковані компанією зображення показують пристрій, призначений для дітей. На такій незвичній іграшці навіть можна їздити.

Цікаво Як обрати найкращий ноутбук для навчання

Що відомо про робота

Як повідомляє Xpeng, цей "інтелектуальний робот спроєктований на основі архітектури чотириногого робота — з багатовимірним сприйняттям навколишнього середовища, плавними рухами і можливостями інтелектуальної емоційної взаємодії". Він призначений скоріше для ігор, ніж для перевезення якихось вантажів. Хоча у ньому є невелика ємність, у яку можна скласти речі. Вона встановлюється на спину робота.

Робот-кінь
Робокінь від компанії Xpeng Motors / Фото Xpeng Motors

При створенні такого незвичного продукту дизайнери надихалися образом єдинорога. Адже саме цих казкових тварин так люблять діти. У конструкції передбачена розумна система управління з камерами і лідарами, схожа на ті, що використовується в автомобілях. Інтелектуальна система забезпечує самостійну зарядку. При зниженні рівня заряду до мінімального пристрій самостійно відправиться на зарядну станцію.

Робот-кінь
Робокінь від компанії Xpeng Motors / Фото Xpeng Motors

Скільки грошей попросять за таку іграшку невідомо. Також не сказали, коли вона надійде у продаж. Компанія продовжує допрацьовувати конструкцію.

Раніше ми повідомляли, що машини почали частіше замінювати людей на виробництвах. Видання Daily Mail пише про зростання кількості компаній, які відчувають нестачу фінансування і не можуть задовольнити підвищені вимоги до заробітної плати. Вони звертаються по допомогу до фірм, які пропонують роботів в оренду. Ті обходяться компаніям значно дешевше, ніж найм живого працівника.