Як повідомляє Panorama, на думку китайського чиновника, багато країн розглядають таку можливість, оскільки з часів місії "Апполон-17", яка була здійснена в 1972 році, нога людини не ступала на місячну поверхню.

Читайте також: Весняний зорепад 2019: яскраві фото з соцмереж

Ініціативи щодо висадки на Місяць. Він також розповів, що в останні роки багато держав з особливим ентузіазмом взялися за місячні дослідження, в результаті чого було створено чимало цікавих програм і проектів, які можуть бути реалізовані в майбутньому. Китай також розглядає низку ініціатив, спрямованих на дослідження Місяця, але багато з них, найімовірніше, не вдасться реалізувати найближчим часом.

Аполлон-17
Американці першими і поки єдиними ступили на Місяць

Плани США щодо висадки на Місяць. Навесні цього року було оголошено про розпорядження американського президента Дональда Трампа, в якому йшлося про необхідність відправки астронавтів США на Місяць протягом найближчих п'яти років.

Тоді ж було оголошено про те, що "наступним чоловіком і першою жінкою на Місяці стануть громадяни США". Згідно з проектом бюджету американського космічного відомства, висадка астронавта на Місяць повинна бути здійснена до 2028 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно