Logitech – один з найвідоміших виробників клавіатур, комп'ютерних мишок та вебкамер. Крім того, компанія продає колонки, геймпади, джойстики, гарнітури, аксесуари для смартфонів, пульти дистанційного керування, бездротові музичні системи та багато інших товарів.

Цікаво YouTube заблокував канал російського автовиробника КамАЗ

Що відомо

Як повідомляють джерела, 31 серпня стане останнім днем Logitech у росії. Вже з 1 вересня офіс компанії не працюватиме, а всіх його працівників звільнять.

Цікаво, що сама компанія ситуацію не коментує, а джерелом інформації називають одного з її працівників. Постачання продукції рашистам Logitech зупинила ще в квітні.

Як зазначають місцеві експерти, вихід такого помітного виробника з ринку буде відчутним для російських користувачів, адже рішень такого рівня на ринку більше немає. Безумовно, все ще залишаються китайські аналоги, проте вони при схожій ціні є значно менш якісними.

Їхні камери за ціною приблизно рівні китайським аналогам, але за якістю значно кращі. Вони де-факто стали стандартом оснащення периферійним обладнанням робочих місць, а кожне робоче місце зараз так чи інакше підготовлено для участі у ВКС (відеоконференціях – 24 канал),
– каже співрозмовник видання CNews, який залишився анонімним.

Компанія постачала російському бізнесу комплексні ВКС-системи для переговорних кімнат, конференц-залів, окремі гарнітури, вебкамери. Їх називають "найкращою периферією в своєму сегменті".

Локальні російські виробники при цьому подібних рішень не мають, тому для заміни лишається лише Китай.